«Правила етикету - правила успіху»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

29 листопада 2019 р., в групі М-21, було проведено відкриту виховну годину: ”Правила етикету - правила успіху”. Заняття проводила куратор групи Романович Галина Іванівна.

Основна мета заняття — ознайомити студентів із загальними правилами етикету, акцентувати їх важливість у житті людини, систематизувати знання студентів про слова ввічливості, доброти, поваги, виховати шанобливе ставлення до людей, вивчити культуру поведінки в транспорті, бібліотеці, театрі, тощо, виховати у молоді естетичні смаки.

Викладачем застосовувалися різні методи навчання: розповідь, бесіда, випереджальне вивчення, демонстрування презентації та відеосюжетів.

Студенти брали активну участь у виховній годині, майстерно зіграли ролі у мініатюрах, цікаво доповідали, аналізували ситуації та робили висновки, а також підготували газету: “ Бути вихованим — престижно”.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.