«Стрий – місто магнолій»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

За ініціативою адміністрації коледжу та викладачів циклової комісії природничо-математичних дисциплін і фізичного виховання на підтримку проекту «Стрий – місто магнолій» на території Стрийського коледжу з’явилась ще одна магнолія.

Відтепер студенти доглядатимуть і плекатимуть ще одне деревце, яке в майбутньому своєю красою милуватиме як тих, хто тут навчається і працює, так і гостей навчального закладу. Дякуємо ідейному натхненнику  цього проекту,  п. Михайлу Шмігельському,  за таку чудову нагоду долучитись до хорошої і потрібної справи -  екологічного виховання студентів. За участь у проекті циклова комісія  отримала сертифікат. Маємо надію, що ця традиція знайде продовження у нашому навчальному закладі  і  в майбутньому.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.