«Збережемо природу разом»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

22 квітня Міжнародний день Землі. Його засновником вважається Джон Стерлінг Мортон, котрий запропонував ще у 1872 році присвячували щорічно один день озелененню навколишнього середовища, а Міжнародним святом його було оголошено у 1990 році.

24 квітня відбувся на виховній годині гра-конкурс «Екологічний бумеранг» на тему: «Збережемо природу разом».

«Екологічний бумеранг», це означає і нерозумні дії людей планети земля у найближчий час можуть обернутися великим нещастям, бідами для всього людства, адже «бумеранг» - це повернення. Конкурс проводив викладач екології Мош Лідія Богданівна. У грі приймали участь група Т-21, а група Е-11 були глядачами-вболівальниками. Команда була поділена на 2 групи «Калина» і «Кульбаба» гра складалася з 9 конкурсів. Перемогла команда «Кульбаба» переможці нагороджені призами та грамотою за успішність вивчення дисципліни «Основи екології».


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.