«Хліб – скарб, найбільший на Землі»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

25 листопада 2021 року в Стрийському фаховому коледжі Львівського НУП в групі П-11 куратор групи Мош Л.Б. провела відкриту виховну годину на тему: «Хліб – скарб, найбільший на Землі».

Метою виховної години   поглиблення  знань у  здобувачів освіти про вагоме значення «хліба», про жнива, з яких продуктів випікали хліб та види: коровай, калачі, паски, різдвяний хліб, книші, лежань, калиту; : виховувати у здобувачів освіти дбайливе ставлення до хліба, шану і повагу  до праці хліборобів.

Візьму я в руки хліб духмяний,

Він незвичайний, він святий,

Ввібрав і пісню, й працю в себе,

Цей хліб рум’яний на столі.

Йому до ніг вклонитись треба,

Він - скарб, найбільший на землі.

“Земля на зерняткові стоїть...” – так кажуть у народі, бо на колосках споконвіку трималася людська доля і саме людське існування. Сотні тисяч слів у нашій мові, одні з’являються, інші зникають, але є слова вічні - це МАТИ, БАТЬКІВЩИНА і ХЛІБ.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.