Виховна година «Голодомор 1932-1933 років - біль серця України»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Хай минають роки, але ми не повинні забувати про злочинні діяння сталінської влади в Україні. Все менше стає свідків тих подій, та історія зберегла їх спогади, які ми повинні вивчати і говорити про них.

Розкриваючи та аналізуючи історичні матеріали тих років, метою проведення виховної години «Голодомор 1932-1933 років - біль серця України» було: поглибити знання здобувачів освіти про трагічні події 1932-1933 років, показати, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації проявів українізації, позбавлення українців історичної пам’яті,висвітлити антиукраїнську радянську політику  і вшанувати пам'ять жертв українського народу. Закарбувати у свідомості всіх, що  ми - народ, який не зламали і ніхто нас не зламає, бо ми пам’ятаємо і знаємо свою історію.

З 1998 р. в Україні на законодавчому рівні було започатковано відзначення Дня пам’яті  жертв Голодомору кожну четверту суботу листопада,  а в 2006 році Верховна Рада ухвалила Закон України «Про Голодомор1932 – 1933 років в Україні», який  визнає Голодомор геноцидом українського народу.

Куратор Блага В.В., група БЗ-11


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.