Відкрите заняття з математики

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Математика — це велична  споруда, створена уявленнями  людини,  для пізнання  Всесвіту.

Ле Корбюз’є

Дехто, можливо, вважає, що різні хитромудрі лінії, фігури, поверхні можна зустріти тільки в книгах вчених-математиків. Однак, варто озирнутися, і ми побачимо, що багато предметів мають форму, схожу на вже знайомі нам геометричні фігури. Виявляється їх дуже багато. Просто ми їх не завжди помічаємо.

Відкрите заняття з математики на тему «Паралельність площин», проведене Буцяк Р.М. (група П-11), довело скільки найрізноманітніших геометричних ліній і поверхонь використовує людина в своїй діяльності – у побуті, архітектурі, техніці. Здобувачі освіти мали змогу побачити, що природні творіння не просто красиві - їх форма доцільна, тобто найбільш зручна. А людині залишається тільки вчитися у природи – найгеніальнішого винахідника.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.