Всеукраїнська науково-практична конференція

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

16 квітня 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  «Духовно-моральні , екологічні та соціоекономічні виклики сучасного людства в контексті енцикліки папи Франциска «LAUDATO SI».

Розпочав науковий захід ректор ЛНАУ, академік НААНУ, професор Володимир Снітинський, який охарактеризував стан довкілля, зокрема на заході нашої країни. До доповіді долучився директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, представники духовенства та викладачі ЛНАУ.

Для участі в конференції зареєструвалися понад 100 учасників, з різних навчальних закладів, в тому числі і Стрийський фаховий коледж ЛНАУ: Здирок М.А. – заступник директора з навчальної роботи, Остофінська Л.М. – зав відділенням «Комп’ютерних наук, геодезії та землеустрою,  та 12 викладачів.

Конференція відбулася на високому науковому рівні, кожен з доповідачів ділився інноваціями, педагогічними напрацюваннями. Ключовим висловом конференції: «Який світ прагнемо передати тим, які прийдуть після нас,  дітям, які тепер зростають? Так запитав папа Франциска.

Викладач екології Л.Б. Мош


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.