Відкриті заняття у групі Ф-31

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

24 березня 2021 року в Стрийському фаховому коледжі Львівського НАУ були проведені два відкриті заняття у групі Ф-31 викладачами циклової комісії обліково-економічних дисциплін Дмитрів А. І. та Стасів Н. Б.

Враховуючи те, що здобувачі освіти знаходяться на дистанційному навчанні у зв’язку з погіршенням ситуації щодо поширення COVID-19, заняття були проведені з використанням сервісу Google Meet.

Алла Іванівна проводила заняття на тему «Казначейське виконання державного бюджету по видатках»  з дисципліни «Казначейська справа», а Наталія Богданівна – «Ефективність цифрових маркетингових комунікацій: від постановки мети до оцінювання результату» з дисципліни «Маркетинг».

Викладачі уміло використали технічні ресурси для передачі знань за допомогою презентацій та активного діалогу із здобувачам освіти.

Присутніми на заняттях були: М. А. Здирок, заступник директора з навчальної роботи; І. С. Левкович, зав. відділенням «Економіки, права та туризму»; С. М. Бунько і О. В. Боляк  - методисти коледжу; викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін.

Під час обговорення було прийняте рішення, що відкриті заняття, які проводились вперше викладачами А. І. Дмитрів та Н. Б. Стасів, були проведені на відповідному рівні і заслуговують доброї оцінки.

Голова циклової комісії
обліково-економічних дисциплін
В. М. Борис


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.