Презентація кафедри обліку і оподаткування ЛНАУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сьогодні, 02.03.2021р., відбулася конференція (в режимі програми ZOOM), яку організувала та провела завідувачка кафедри «Облік і оподаткування» доцент Гнатишин Людмила Богданівна.

Темою конференції була презентація спеціальності 071 « Облік і оподаткування».

Учасниками конференції були і здобувачі освіти групи ОФ-31 та викладачі Стрийського фахового коледжу Львівського НАУ.

Людмила Богданівна у своєму виступі детально зупинилася на історії кафедри обліку та оподаткування, яка  біля витоків формування економічного факультету Львівського національного аграрного університету і є провідною у підготовці висококваліфікованих фахівців спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Як окремий структурний підрозділ кафедра створена у січні 1971 року поділом кафедри бухгалтерського обліку і статистики. З 1994 року – кафедра бухгалтерського обліку і фінансів, з 1999 року – обліку і аудиту, а з 2016 року – обліку та оподаткування.

Пізніше Людмила Богданівна зупинилась на правилах та умовах вступної кампанії на 2021р., з ЇЇ особливостями  поступлення на спеціальність 071 «Облік і оподаткування» з врахуванням бюджетної та комерційної форм навчання, а також його термінів.

Здобувачі освіти групи ОФ-31 жваво долучились до обговорення отриманої інформації, адже через декілька місяців вони будуть знову абітурієнтами.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.