Співпраця навчальних закладів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Днями викладачами кафедр міжнародних відносин та маркетингу і обліку та оподаткування Львівського національного аграрного університету  були проведені круглі столи та теми: «Франчайзинг як інструмент міжнародного бізнесу» та Новітні технології у розвитку бухгалтерського обліку».

Активними учасниками круглого столу були викладачі обліково-економічних дисциплін та здобувачі вищої освіти відділу «Економіки, права та туризму» Стрийського фахового коледжу.

Зокрема, Дмитрів А. І., головний бухгалтер та викладач облікових дисциплін, виступила з доповіддю «Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в епоху новітніх технологій».

Ці заходи було проведено  в рамках співпраці між навчальними закладами, що входять у структуру Львівського національного аграрного університету в режимі онлайн з використанням платформи Zoom.

Голова циклової комісії
обліково-економічних дисциплін
В. М. Борис


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.