Тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ми живемо у непростий час, час короновірусу, який впливає на освітній процес, на спілкування між викладачем і студентом. Тому викладачами нашого коледжу широко використовується і дистанційна форма навчання, що є сучасною технологією, яка достатньо розвинута в наш час завдяки досягненням інформаційних технологій і комп’ютерної техніки.

Технологія дистанційного навчання – це сукупність методів, форм і засобів взаємодії  викладача і студента в процесі самостійного, але контрольованого засвоєння ним певного масиву знань.

З 30.11 по 04.12.2020 р. в ВСП «Стрийський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету» було проведено  тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін. 

Робота комісії розпочалася у понеділок, 30 11.2020р., із тестування з дисципліни: «Підприємництво і аналіз господарської діяльності» у групі ОФ-31, яке проводила викладач Лазор У. М. використовуючи месенджер Viber.

На вівторок була запланована студентська науково-практична конференція: «Напрями інноваційно-інвестиційного розвитку планування і організації фінансової стабільності в Україні» і яка була проведена головою циклової комісії Борис В. М., завідуючою відділу економіки, права та туризму Левкович І. С. і викладачкою Стасів Н. Б. за допомогою платформи Zoom, що забезпечила відеоконференцзв'язок з обміном повідомленнями і передачею контенту в режимі реального часу.

 В науковий комітет увійшли Рінило І. Я., директор ВСП «Стрийський  фаховий   коледж Львівського НАУ» та Здирок М. А., заступниця директора з навчальної роботи.

Організаційний комітет склали Левкович І. С., Борис В. М., голова пленарного засідання, Стасів Н. Б., співголова та Гурмус М. В., секретар  конференції.

Серед запрошених були Дмитрів А. І., головний бухгалтер ВСП «Стрийський  фаховий коледж Львівського НАУ» та його заступник Мош О. В.

На конференції було обговорено такі питання:

 1. Аналіз поточного стану інноваційної діяльності в Україні.
 2. Інноваційний розвиток як гарантія фінансової стабільності України.
 3. Стратегія розвитку фінансового сектору України.
 4. Бюджетна система як інструмент регулювання економічного розвитку.
 5. Фінансова децентралізація в умовах реформування влади.

У пленарному засіданні приймали участь студенти ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНАУ» та їх наукові керівники. Зокрема, це:

 • Соломія Мажак, студентка групи ОФ-31 (н.к. О, В. Мош);
 • Ольга Слабіна, студентка групи ОФ-31 (н.к. А.І, Дмитрів);
 • Ольга Гайко, Анастасія Шмаюн, Христина Ткач, студентки групи ОФ-11 (н.к. В. М. Борис);
 • Вадим Кидик, студент групи М-42 (н.к. Н. В. Виваль);
 • Сніжана Василишин, студентка групи ОФ-21 (н.к. Н. Б. Стасів;
 • Софія Матійків, студентка групи ОФ-31 (н.к. Л. О. Пилипенко);
 • Юлія Мараховська, студентка групи ОФ-31 (н.к. У. М. Лазор);
 • Ангеліна Бурчин, студентка групи ОФ-21 (н.к. М. В. Гурмус);
 • Сніжана Василишин, студентка групи ОФ-21 (н.к. М. М. Борисович);
 • Мартинів Марія, студентка групи Т-21 (н.к. Бендз Г. О.)

Підводячи  підсумки, Левкович І. С., завідувачка відділення «Економіки, права і туризму, щиро подякувала всім учасникам за активну участь у конференції та їх змістовні наукові дослідження.

Насиченою навчальними подіями стала також і середа (02. 12.2020р.), коли  Стасів Н. Б., (дисципліна «Фінанси») і Виваль Н. В., (дисципліна «Економіка та організація аграрного виробництва») проводили  онлайн-тестування в групах ОФ-31 та М-42 за допомогою платформи Zoom. В цей день Гурмус М. В. (дисципліна «Менеджмент») навчала студентів групи ОФ-21 розв’язувати кросворди в  онлайн режимі використовуючи навчальну платформу Classroom.

У четвер (03.12.2020р.) проведено захист курсових робіт з дисципліни «Фінанси» студентами групи ОФ-31. (Викладачка Стасів Н. Б.). Використовувалась навчальна програма  Zoom.

У п’ятницю (04.12.2020р.) студенти груп ОФ-11 та ОФ-31 захищали розроблені ними  презентації бізнес-планів з дисциплін «Технології» (Борис В. М.) та « Менеджмент (Пилипенко. Л. О.) з використанням навчальної платформи Zoom

Цього ж дня викладачі циклової комісії обліково – економічних дисциплін провели підсумкове засідання, де було обговорено результати проведеного навчального тижня з використанням сучасних інформаційних технологій під час дистанційного навчання.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.