ТурЕКСПО-2019

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У рамках міжнародної ХХ-тої ювілейної виставки «ТурЕКСПО», студенти Стрийського коледжу ЛНАУ спеціальності «Туризм», групи Т-31 та Т-21 під керівництвом викладачів Л.Б.Завозіної та І.М.Кобрин мали можливість ознайомитись із бальнеологічними, гірськолижними курортами, еко-локаціями, національними парками та історичними містами області та інших регіонів України (19 областей та міст ) і також деяких присутніх іноземних компаній-учасниць, серед яких Україна, Грузія. Болгарія, Литва, Словаччина Чехія, Білорусія, Франція, Молдова.

Участь у даному заході дозволить студентам краще орієнтуватись на туристичному ринку і дасть матеріал для майбутніх семінарських занять, на яких студенти будуть ґрунтовно аналізувати туристично-рекреаційні можливості побачених виставкових стендів: Львівщини, Вінниччини, Полтавщини, Чернігівщини, Кривого Рогу, Рівненщини, Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, Сумщини та інших регіонів


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.