Міжнародний науковий форум у Львівському НАУ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

17 – 19.09.2019 р. в Львівському національному аграрному університеті проходив XX Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку АПК та сільських територій» в рамках якого проходили конференції на економічному факультеті на такі теми:

«Розвиток с. –г. освіти і кооперації» та «Організаційно-економічні механізми розвитку АПК і сільських територій», які були присвячені   120-й річниці створення господарського товариства «Сільський господар» та 90-й річниці з дня народження професора В. Г. Галанця.

Серед учасників конференцій були представники багатьох ВНЗ України, відомі вчені, фермери, інші фахівці аграрного виробництва та закордонні гості. Учасниками цього форуму були також і  директор Стрийського коледжу ЛНАУ  Рінило І. Я. та викладачі циклової комісії обліково – економічних та агрозооветеринарних дисциплін Борис В. М. і Пилипенко Л. О.

Цими днями в ЛНАУ також проходив Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», який зібрав чимало студентів з різних ВНЗ І – ІV рівнів акредитації України та закордону. В ньому брали участь і студенти групи ОФ-31 Стрийського  коледжу Гарасим’як Юлія, Леонідова Анна та Штефанець Роксолана (куратор Борис В. М.).

Дівчата виступили з презентаціями на таку тематику: «Основні причини та наслідки зовнішньої трудової міграції в Україні» (Юлія), «Умови виробництва продукції рослинництва у навчально – дослідному господарстві Стрийського коледжу Львівського НАУ» (Анна) і «Криптовалюти: «Мильна бульбашка» чи гроші майбутнього» (Роксолана).

Студенти та викладачі, які готували студентів  (Борис В. М., Пилипенко Л. О.) нагороджені грамотами та подяками.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.