Університетська студентська олімпіада з економічних дисциплін

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Згідно з наказом ректора Львівського національного аграрного університету № 65 від 6.04.2019 р. «Про проведення Університетської студентської олімпіади з економічних дисциплін між студентами коледжів у 2018-2019 навчальному році» 22 травня 2019 року на базі Львівського національного аграрного університету було проведено Університетську олімпіаду з економічних дисциплін між студентами коледжів.

На олімпіаду прибули студенти Горохівського, Тлумацького, Івано-Франківського, Золочівського, Бережанського агротехнічного, Вишнянського, Дрогобицького механіко-технологічного, Нововолинського електромеханічного, Млинівського державно технолого-економічного, Прикарпатського лісогосподарського, Львівського поліграфічного та Стрийського коледжів.

Серед 150 учасників Університетської студентської олімпіади майже 50 –студенти  Стрийського коледжу. Підтримати студентів приїхали працівники нашого коледжу, а саме: завідувач відділу економіки, права та туризму Здирок М. А.,  викладачі Борис В. М.,  Яцентюк С. Я., Левкович І. С., Солонинко Н. Я. та Бендз Г. О.

Олімпіада проходила у формі комп’ютерного тестування з таких дисциплін:  «Економіка», «Бухгалтерський облік», «Фінанси»,  «Підприємництво», «Менеджмент», «Маркетинг», «Право», «Інформаційні технології».

Високий рівень теоретичної та практичної підготовки з вищенаведених дисциплін  продемонстрували студенти Стрийського коледжу, серед яких є значна кількість переможців у різних номінаціях, серед яких: Дмитрів Степан, Собко Андріана, Осташ Микола, що є студентами групи ОФ – 31 та інші.

У середу, 22. 05.2019р., також був проведений навчально – практичний семінар «Підвищення якості підготовки студентів за спеціальністю «Облік і оподаткування», метою якого стало обговорення викладачами проблем підвищення якості підготовки студентів, що навчаються на освітніх рівнях за спеціальністю «Облік і оподаткування» в умовах забезпечення автономії закладів вищої освіти та нових підходів у формуванні компетенцій студентів у сфері застосування практичних та теоретичних навичок в професійній діяльності.

Серед учасників були Петришин Л.П., д. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування ЛНАУ, Гнатишин Л.Б., д. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування ЛНАУ, Желєзняк А.М. к. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування ЛНАУ та викладачі інших навчальних закладів. Стрийський коледж представляв викладач обліково – економічних дисциплін Борис В. М.

Всім учасникам семінару було вручено  сертифікати.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.