Круглий стіл «Туризм, як галузь економіки»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

19 жовтня 2018 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувся круглий стіл на тему: «Туризм, як галузь економіки». Метою заходу було обговорення актуальних проблем організації туризму у містах на прикладі міста Стрий, а також поглиблення знань студентів про найважливіші складові туристичної привабливості Львівщини.

У заході взяли участь заступник директора з навчальної роботи Петринець В.Ю., голова циклової комісії Борис В.М., викладачі Кобрин І.М., Кухар Н.З., Копач У.Я., Цехоня І.В. та студенти ІІ, ІІІ та ІV курсу спеціальності «Туризм» Стрийського коледжу Львівського НАУ, а також представники Стрийського міськрайонного центру зайнятості, учасники команди «РАЦІО» села Семигинів.

В рамках круглого столу заслухано низку цікавих доповідей. Так, викладач Кобрин Іван Михайлович окреслив сучасні тенденцій розвитку туризму у світі. Студент групи Т-31 Яцульчак Андрій ознайомив присутніх з основними складовими туристичної привабливості Львівщини. Всі виступи викликали жваве обговорення серед студентів та гостей заходу.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.