Відкрите заняття в групі Ф-21 в онлайн-режимі

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

11 листопада 2021р., на 2-й парі, викладачем Мош О.В., було проведено відкрите онлайн-заняття в групі Ф-21 з дисципліни «Фінанси, гроші та кредит» на тему: «Центральні банки та грошово-кредитна політика».

На занятті були присутні: викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін, методист коледжу С.М. Бунько та викладачі інших циклових комісій.

Тема лекції була актуальною, змістовною, оскільки здобувачі освіти ознайомилися із історією створення Центрального банку України, основними напрямками діяльності та грошово-кредитною політикою держави.

Метою заняття  було орієнтувати здобувачів освіти на розуміння та прагнення оволодіти знаннями для подальшого їх використання в прийманні обґрунтованих економічних рішень.

Викладач використовував сучасні методи навчання, продемонстрував високу професійну майстерність, здобувачі освіти були підготовленими до заняття і активними.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.