Відкрите заняття в групі М-41

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 жовтня 2021р., на 4 парі  було проведено викладачем В. М. Борис відкрите заняття в групі М-41. Присутніми на занятті були  викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін, методист коледжу О. В. Боляк, завідувачка відділення «Будівництва, геодезії та комп’ютерних наук» Остафінська Л.М.

Актуальна тема заняття (Ціни і ціноутворення) сприяла пожвавленому інтересу зі сторони здобувачів освіти, які активно підтримували викладача  у проведенні лекції. За час якої вони мали змогу ознайомитись та засвоїти ряд економічних категорій, зокрема, що таке ціна і з яких елементів вона складається, які її функції, види цін, принципи та методи ціноутворення. Велику увагу було приділено формуванню цін на товари, як вітчизняного так і імпортного походження. Звернено увагу на причини, які прискорюють швидке зростання цін в  теперішньому часі.

Майбутнім механікам було цікаво відчувати себе знавцями економічних термінів. Вони з радістю відповідали на питання викладача, демонструючи таким чином, що відкрите заняття мети досягло і здобувачі освіти збагатилися новими знаннями в економічній галузі.

Голова циклової комісії
обліково-економічних дисциплін


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.