Круглий стіл «Праця в житті людини»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У четвер, 3 червня 2021 р., в нашому освітньому закладі  відбувся круглий стіл на тему: «Праця в житті людини». Цей захід було проведено в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін. Учасниками його стали Вишневська Романа Любомирівна, начальник Стрийського міськрайонного центру зайнятості, здобувачі освіти груп ОФ 11 і 31 та викладачі Стрийського фахового коледжу ЛНАУ.

Основними питаннями, що були обговорені на цьому заході стали:  

  1. Праця в житті людини.
  2. Освіта – важливий фактор розвитку і становлення особистості.
  3. Основні функції центру зайнятості: інформація, навчання, працевлаштування.

У вступному слові В. М. Борис наголосив, що праця є основою всіх благ, як  матеріальних так і духовних і потреба в них є найважливішим стимулом до праці.

У своєму виступі Р. О. Вишневська увагу здобувачів освіти звернула на те, щоб претендувати на добре оплачувану, престижну роботу необхідно, в першу чергу, сумлінно навчатися. Крім фаху, засвоювати комп’ютерні програми та, обов’язково, знати і іноземні мови.

Романа Любомирівна розказала, як працює центр зайнятості, які він виконує функції, в якій формі подає інформацію, які він може надати  освітні програми, яким чином проходить працевлаштування.

Крім цього, Р. Л. Вишневська розказала, як доцільно складати резюме, щоб працедавець зацікавився майбутнім працівником.

В кінці виступу начальник Стрийського міськрайонного центру зайнятості дала вичерпну відповідь  на ряд запитань зі сторони викладачів та здобувачів освіти.

А також було домовлено про екскурсію здобувачів освіти групи ОФ-11 в Стрийський міськрайонний центр зайнятості.

Голова циклової комісії
обліково-економічних дисциплін
В. М. Борис


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.