Європейський тиждень мов

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В нашому коледжі цікаво  та змістовно пройшов тиждень іноземних мов під гаслом «Країни Європейського союзу». Мета нашого тижня – сприяти вивченню іноземної  мови студентами в професійних та особистих цілях, пояснити важливість вивчення мови і взаєморозуміння різних культур, продемонструвати багатство мовного та культурного різноманіття Європи.

Студенти готувалися до тижня заздалегідь. Спочатку була складена програма заходів. Кожного дня представлялися різні види робіт: виставка стінгазет, радіогазети, проектні роботи студентів, кінолекторій, круглий стіл, відкрите заняття з англійської  мови та  засідання євро клубу.

Під керівництвом викладачів Венгринович О.Й., Федевич В.В., Молебної О.Т., Максимів І.І. студенти підготували проектні роботи, які стосувалися країн Європейського союзу, їх політики, економіки, досягнень в культурному житті, мови та освіти, визначних людей даної країни.

Розповіді супроводжувалися  короткими відеофільмами та слайдами - шоу.

Виставка стінгазет була на тему «Найвідоміші навчальні заклади Європи». Студенти змогли показати студентське життя європейців та назвати найвідоміші їхні освітні заклади. Група Т-31 спеціальність «Туризм» представила стінгазету, де відтворила історію нашого навчального закладу  у фотографіях.

Викладач англійської мови Федевич В.В. провела кінолекторій на тему «Цікаві факти про країни Євросоюзу». Після якого студенти змогли виразити свою думку про побачене.

Під час круглого столу, який проводили викладачі Комаричко О.М. та Татарин О.В студенти розповідали про порівняно молоді країни Євросоюзу та їхні успіхи в економічному та культурному житті.

Молебна О.Т. провела відкрите заняття на тему «Кіно. Премія Оскар». Викладач  використала  мультимедійну  установку, роздатковий  матеріал, сучасні  методи навчання: діалог, ситуації, аудіювання, граматичні та лексичні вправи. Заняття пройшло на високому професійному рівні і отримало добру оцінку.

І на  завершення тижня викладач Татарин О.В. запросила студентів та викладачів на відкрите засідання Євроклубу. Тема засідання «Традиції та святкування Дня святого Валентина». Студенти слухали про історію виникнення свята, вчилися самі робити «валентинки»  та була проведена вікторина, присвячена цій події.

Викладачі іноземних мов нашого коледжу привертають увагу студентів до Європейського тижня мов.

Ми віримо в те, що через якийсь час наші студенти захочуть вивчати і другу і, можливо третю іноземну мову, що сприятиме розвитку їх кругозору, додасть нового змісту підвищення їх розумових і творчих здібностей, адже як сказав великий німецький письменник Йоган Вольфганг Гете: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти Людина».

{galery}2020/TCKI{/gallery}


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.