Англомовний табір CASTLE Camp

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Цих вихідних, 3-5 травня, у приміщенні Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету відбувся підготовчий етап англомовного молодіжного табору CASTLE Camp. На тренінгу зібрались Волонтери Корпусу Миру США в Україні та Львівського обласного молодіжного центру з метою розробки програми та напрацювання матеріалів.

Учасники тренінгової програми скористались можливістю відвідати музеї, майстерні та навчальні кабінети коледжу, а також поспілкуватись з заступником директора  Василем Юліановичем Петринцем і викладачем англійської мови Олесею Миколаївною Комаричко, яка також відповідає за співпрацю з Волонтером Корпусу Миру США в Україні Скотом Еверестом Карпентером. Вони ознайомили всіх з організацією роботи коледжу та можливостями, які він відкриває для студентів.

Сам табір відбудеться вже цього літа (1-9 липня 2019 року) у м. Отроків Хмельницької області.

Організатори та учасники проекту приємно вражені досягненнями коледжу та щиро вдячні за співпрацю та гостинність.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.