Твоє щастя залежить від тебе

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У четвер, 22 березня 2018 року, проведена відкрита виховна година у групі П-41 на тему: «Твоє щастя залежить від тебе». Мета виховної - допомогти студентам зрозуміти складну філософську категорію «щастя», навчати бути щасливими; дати можливість упевнитися, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховувати людяність, працьовитість, оптимізм.

Куратор групи Комаричко О.М. наголосила студентам, щоб вони не натворили у всесвіті, він завжди їм це поверне, тому, якщо вони захочуть знайти кохання, справжню дружбу і щастя, то в першу чергу вони самі повинні любити своїх близьких, бути вірними друзями і дарувати людям щастя.

Викладачем вдало використано мультимедійний проектор, продемонстровано відеоролики, які забезпечили високий рівень активності студентів.

Виховна година проведена на високому рівні.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.