Зустріч з координатором стажування в Німеччині

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

02.03.2018 р. в актовій залі Стрийського коледжу ЛНАУ відбулась зустріч координатора Ірини Фомін (Німеччина) зі студентами І,ІІ курсів щодо сільськогосподарського стажування на Півдні Німеччини у фермерських господарствах.

Ірина Фомін надала детальну інформацію про столицю федеральної землі Баден-Вюртемберг – місто Штутгард. Було зазначено, що Штутгард є центром найбільшої промислової зони на Південному Заході Німеччини. Також Ірина розповіла про провідні фермерські господарства та напрямки їх діяльності. У 2017 році 5 студентів СКЛНАУ проходили стажування у Німеччині (Штутгард), яке було пов’язане з виноградарством. Цього року студенти будуть мати можливість пройти стажування також і на тваринницьких фермерських господарствах. Плануються також подібні зустрічі з Іриною Фомін в он-лайн режимі для студентів, які будуть зацікавлені в даному проекті.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.