Тиждень комісії іноземних мов

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вивчення іноземної мови - процес складний, але багатогранний і цікавий, адже саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу.

З 30.11.17 по 03.11.17 у Стрийському коледжі ЛНАУ проходив тиждень предметної комісії іноземних мов.

В рамках тижня викладачами іноземних мов, студентами коледжу та волонтером Корпусу миру США в Україні Скотом Карпентером було проведено багато різноманітних та цікавих заходів.

Тиждень розпочався виставкою стінгазет «Національні свята країн, мову яких вивчаємо».

Після занять було проведено засідання Євро-клубу на тему «Welcome to the World of Holidays and Traditions». Члени гуртка «Євро-клуб» та волонтер  Скот Карпентер змістовно та цікаво розповіли слухачам про свята, які є загальні для всіх або кількох країн (наприклад, релігійні свята), так і унікальні для конкретної країни. Кожне свято пов’язане з певними історичними традиціями, вірами, політичними подіями. Не всі дати сьогодні зберігають свою актуальність, деякі відзначаються, як данина пам’яті.

У вівторок 31листопада викладачами Мацигін О.П., Татарин С.В., Скотом  Карпентером та студентами коледжу був проведений інсценізований захід до свята Halloween “The Magic Pumpkin”. Під час заходу були проведені різноманітні конкурси. Організатори, учасники та гості свята були одягнуті у хелловінське вбрання. Переможці конкурсів та кращих костюмів були нагороджені грамотами.

У середу свято Halloween продовжилося на студентському клубі вивчення англійської мови з волонтером.

Викладач німецької мови Венгринович О.Й. організувала круглий – стіл для студентів старших курсів на тему: «Практичне навчання в Німеччині». Зустріч проходила за участі адміністрації та студентів, які уже пройшли піврічну практичну підготовку на фермерських господарствах Німеччини.

2 листопада Татарин О.В. та Скотом Карпентером проводилося відкрите заняття з англійської мови на тему «Getting аbout Тown and Сountry. Types of Soil» На відкритому занятті було використано інтерактивні та сучасні методи вивчення англійської мови та опрацьовано багато різноманітних та цікавих завдань.

На завершення тижня було проведено заключне засідання предметної комісії іноземних мов та підведено підсумки.

 


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.