Навчання за програмою підвищення кваліфікації

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України організував навчання за програмою підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти на тему «Інноваційна педагогічна діяльність у закладах фахової передвищої освіти».

Було розвинуто інформаційну, навчальну, цифрову компетентності та методи використання педагогічних технологій в освітньому процесі, набуто вміння організації педагогічної діяльності на компетентнісних засадах, вдосконалено практичні навички проектування та створення освітніх електронних ресурсів. Навчання пройшло з 26 по 29 березня 2021 року в якому прийняла участь зокрема і голова предметної комісії іноземних мов Венгринович О.Й.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.