Тиждень циклової комісії землевпорядкування

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З 9.03 по 15.03.2021 р. відбувся тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальності “Геодезія та землеустрій”, присвячений до Дня землевпорядника, який відзначають в Україні щороку, у другу суботу березня.

Було проведено ряд пізнавальних та навчальних заходів, зокрема:

  • 09.03.2021 р. - конкурс стінгазет “Моя професія землевпорядник”; книжкова виставка “Землевпорядний супермаркет”;
  • 10.03.2021 р. - майстер-клас «Досвід використання GPS-технологій у сучасному землеустрої»; ON-line круглий стіл;
  • 11.03.2021 р. - олімпіада з геодезії серед студентів ІІ курсу; квест «Геодезичний батл 2021»;
  • 12.03.2021 р. - навчально - практичне заняття «Створення цифрових карт та планів у програмі “Digitals”;  марафон “ Знавці геодезичних приладів”;
  • 15.03.2021 р. - ON-line заняття на виробництві з дисципліни “Геодезичні роботи при землеустрої” у ПП «Землевпорядна агенція «Експерт»».

Викладачі циклової комісії, студенти груп З-21, З-31, З-41, викладачі кафедри геодезії та геоінформатики ЛНАУ, представники підприємств  та організацій у сфері геодезії та землеустрою взяли участь у ON-line круглому столі на тему: «Проблеми використання земельних ресурсів в новостворених територіальних громадах та шляхи їх вирішення».

Основна увага акцентувалась на те, що знання і вміння геодезиста та землевпорядника потрібні, затребувані в різних галузях, таких як: землевпорядкування, державного управління, економіки, права, територіального планування, екології, будівництва, гірничодобувної промисловості, геоінформатики, мобільного зв’язку та інтернету. Учасники прийшли до однієї спільної думки, що землевпорядники - це професіонали, які об’єднують горизонти, людей і землю. Вони можуть реалізувати себе у всіх організаціях, що займаються розвитком земельних ресурсів, впровадженням новітніх технологій у будівництво сучасних будівель та доріг, проектуванням та затвердженням землевпорядних документацій.

Всі ці організаційні заходи сприяли розширенню світогляду студентів про перспективи спеціальності та майбутнє працевлаштування.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.