День відкритих дверей у ЛНАУ для землевпорядників

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

29 жовтня 2019 р., студенти Стрийського коледжу Львівського НАУ спеціальності “Геодезія та землеустрій” відвідали День відкритих дверей у Львівському національному аграрному університеті.

Студентів радо зустрічали декан факультету, завідувачі кафедр та викладачі.

Декан факультету М.Г. Ступень ознайомив майбутніх абітурієнтів з історією створення факультету, з умовами яскравого студентського життя, з можливостями сфери професійної діяльності майбутніх фахівців – інженерів-землевпорядників.

Завідувач кафедри геодезії та геоінформатики П.П. Колодій наголосив на тому, що основною метою діяльності кафедр землевпорядного факультету є підготовка фахівців для реалізації державної політики з реформування земельних відносин, управління земельними ресурсами, а також з розробки проектів землеустрою та ведення державного земельного кадастру, проведення природоохоронних заходів, здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням й охороною земель, геодезично-картографічного забезпечення землевпорядкування.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.