Відкрите заняття з землевпорядного креслення

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

14 березня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Землевпорядне креслення» на тему: «Викреслювання і оформлення проектних планів землеустрою. Викреслювання фрагменту проекту організації території з ілюмінуванням», яке підготував і провів у групі З-21 викладач Пиріг Андрій Васильович.

Провівши актуалізацію опорних знань та переконливу мотивацію навчальної діяльності студентів, викладач допоміг студентам оволодівати досвідом самостійної роботи.

На занятті простежувалась професійна спрямованість навчання. Використання візуалізації дало можливість зробити його яскравим і нестандартним, а студентам максимально засвоїти отриману інформацію внаслідок комбінування різних методів сприйняття.

Завдяки систематизації й виділення найбільш значущих і суттєвих елементів змісту практичного заняття, викладач створив у майбутніх фахівців з землевпорядкування та землеустрою більш якісну базу теоретичних знань та приділив особливу увагу формуванню професійного мислення.

Розроблене методичне забезпечення, досвід та володіння матеріалом дозволило викладачеві провести заняття на високому рівні, отримати позитивні відгуки від колег.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.