Тиждень циклової комісії

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 22.11 по 26.11.2021 р. відбувся тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальностей “Будівництво та цивільна інженерія”, “Геодезія та землеустрій”.

Було проведено ряд пізнавальних та навчальних заходів, які були різні за формою та змістом:

  • 22.11.2021 р. - Марафон “Знавці геодезичних приладів”;
  • 23.11.2021 р. - Гра «Геодезичний футбол»;
  • 24.11.2021 р. - Майстер-клас  з керування квадрокоптером;
  • 25.11.2021 р. - Онлайн-зустріч із здобувачами освіти і викладачами Львівського НУП;
  • 26.11.2021 р. - Захист курсових робіт з дисципліни “Економіка, організація і планування сільськогосподарського виробництва”.

Основна увага здобувачів освіти акцентувалась на тому, що знання і вміння геодезиста та землевпорядника потрібні, затребувані в різних галузях, таких як: землевпорядкування, державного управління, економіки, права, територіального планування, екології, будівництва, гірничодобувної промисловості, геоінформатики, мобільного зв’язку та інтернету. Учасники прийшли до однієї спільної думки, що землевпорядники - це професіонали, які об’єднують горизонти, людей і землю. Вони можуть реалізувати себе у всіх організаціях, що займаються розвитком земельних ресурсів, впровадженням новітніх технологій у будівництво сучасних будівель та доріг, проектуванням та затвердженням землевпорядних документації.

Всі ці організаційні заходи сприяли розширенню світогляду здобувачів освіти про перспективи спеціальності та майбутнє працевлаштування. Адже підготовка фахівців у галузі геодезії та землеустрою орієнтована на сучасні технології, що передбачає поглиблене вивчення новітніх методів та сучасних геоінформаційних систем.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.