Відкрите онлайн-заняття в групі З-31

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

21 жовтня 2021 р., на 2 парі, викладачем М.П. Мажак, було проведено відкрите онлайн-заняття в групі З-31 з дисципліни "Фотограмметрія".

На занятті були присутні викладачі циклової комісії фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальностей "Будівництво та цивільна інженерія", "Геодезія та землеустрій", методист коледжу С.М. Бунько, зав. відділення "Будівництва, геодезії та комп'ютерних наук" Л.М. Остафінська, інженер-геодезист з GeoLabs В. Панчук.
Цікавою та змістовною була тема лекції " Дешифрування аерознімків"; здобувачі освіти ознайомилися з процесом розпізнання об'єктів місцевості на аерознімках, навчилися розрізняти види та методи дешифрування.
Завдяки наявності графічних матеріалів та аерофотознімків було продемонстровано важливість аерофотознімання і застосування БПЛА, що дає змогу оперативно виконувати аерознімання запроектованої місцевості і в кінцевому результаті сформувати цифрову модель місцевості (ЦММ).
Майбутні фахівці землевпорядної сфери зможуть оперувати набутими знаннями з даної теми для ефективного вирішення природоресурсних, природоохоронних, економічних та інших питань.
Велику увагу звернено на використання саме аерофотознімків, що прискорює виконання робіт та забезпечує достовірність отримання даних.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.