Тиждень циклової комісії «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 16.03 по 22.03.2021 р. відбувся тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Було проведено ряд пізнавальних та навчальних заходів, зокрема викладачем Тищенком О. В.  була проведена науково-теоретична студентська конференція на тему: «Сучасні електричні джерела світла для освітлення приміщень виробничих і складських будівель, приміщень житлових, громадських та адміністративно-побутових споруд, для  сучасного дизайну вулиць»

Студенти ознайомилися з прийомами проектування сучасних електричних джерел світла, розглянули  їх специфіку.

Викладачі циклової комісії Словакевич І. С., Дунічев Р. М., студенти групи Е-41, викладачі  кафедри електротехнічних систем ЛНАУ Гошко М.О. ктн,доцент, Гречин Д. П. к. т. н., доцент, Левонюк В. Р. к. т. н., взяли участь у ON-line круглому столі на тему: «Реальні характеристики сучасних електричних джерел світла».

Основна увага акцентувалась на лампах різних фірм. В даній конференції студентам  розкрити ряд технічних нюансів  про переваги та недоліки ламп  у роботі, а також дослідження споживання електроенергії сучасними лампами освітлення.

Пізнавальною і цікавою була екскурсія на перепелину ферму «Файний вуйко» с. Стрілків з студенти групи Е-11, Е-21 разом із викладачами Словакевич І. С., Дунічевим Р. М.  Студенти ознайомилися з технологією виробництва перепелиних яєць, зокрема з автоматизацією технологічного процесу годування і напування перепілок, збирання та сортування яєць, ознайомилися з роботою інкубатора та регулювання границь температури нагріву і зволоження приміщення. Перепілки цінуються за вишуканий смак м’яса і  користь яєць.

Студенти групи Е-31 викладачами Палюком Р. М., Марком Р. М. проводили електропроводку гуртожитка. Розводка електрики розпочиналася з того , що складалася і розраховувалася схема електрики.Ще один важливий аспект,  студенти вибрали правильний  провід  марки ВВП. Порахували скільки витримує напруги, а це дуже важливо, від цього буде залежати сама якість і надійність майбутньої електропроводки. Студенти позначити з точністю до сантиметра розташування розеток і вимикачів, освітлення кожної кімнати окремо також коридору і санвузлів. Розподільні коробки для вхідних несучих проводів, вони, розташовали над вхідними дверима всередині кімнати.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.