Тиждень циклової комісії

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Тиждень циклової комісії став традиційним методичним  заходом у нашому навчальному закладі. Він дає можливість викладачам підвищити рівень кваліфікації та професійної компетентності, а студентам – показати свої знання, вміння, навички, а також поглибити знання з фахових дисциплін.

От і з 23 по 27 листопада у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ проходив тиждень циклової комісії фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальності «Енергетика,  електротехніка та електромеханіка»,  який продемонстрував результати спільної творчої праці викладачів та студентів, ґрунтовні знання спеціальних дисциплін, сплеск фантазії та емоцій.

Розпочався тиждень теоретичною конференцією на тему: «Відновлювальна енергетика та енергоефективність. Перспективи на Стрийщині» Студенти виявили творчий підхід, підговувати презентаційні матеріали.

Викладачі циклової комісії разом зі студентами стаціонарного та заочного відділень провели онлайн-конференції  по темах «Актуальні питання охорони праці і техніки безпеки  техніка-електрика», «Енергоощадне освітлювальне і силове  електрооустаткування»

З метою вдосконалення якості підготовки фахівців, підвищення інтересу студентів до обраної професії, виявлення обдарованої молоді, викладачі спецдисциплін Палюк Р.М., Словакевич І.С. підготували і провели конкурс на кращого електромонтера  серед студентів 4 курсу.

Під час проведення підсумкового засідання члени комісії дали рецензію проведеним заходам та намітили  плани дальшої роботи

 

Голова циклової комісії

фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки

І.С. Словакевич


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.