Захист дипломів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ 23 та 25 листопада проходив захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання із спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Студенти заочники мали можливість продемонструвати набуті теоретичні знання та практичні навики за час навчання у коледжі. Оцінювання проводила Державна кваліфікаційна комісія, у складі якої були висококваліфіковані спеціалісти – викладачі коледжу на чолі із головою комісії Сиротюком Сергієм Валерійовичем, доцентом, кандидатом технічних наук Львівського національного аграрного університету.

Заслухавши доповіді студентів, їх відповіді на запитання, які задавали члени комісії, враховуючи якість виконання дипломних проектів, самостійність та ініціативу студентів при роботі над  проектом, державна кваліфікаційна комісія оцінила захист та прийняла ухвалу присвоїти студентам-дипломникам  кваліфікацію «молодший спеціаліст».

 


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.