Практична робота у студентів спеціальності "Електроенергетика"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 лютого 2020 року студенти Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з викладачем Журавчаком Михайлом Юрійовичем провели практичну роботу на тему «Вивчення автоматизованої насосної станції «Каскад-К»».

Станція призначена для автоматичного і ручного керування трифазним електродвигуном 380 В занурюваного (дренажного) насоса. До комплектного пристрою «Каскад-К» входять: ящик керування типу ЯНН, електродні датчики нижнього і верхнього рівнів та електродний датчик сухого ходу.

Автоматичне управління і захист електродвигуна в станції «Каскад-К» здійснює мікропроцесорний прилад захисту і контролю «МПЗК-50». Мікропроцесор зручний у монтажі, обумовлений наявністю вбудованих трансформаторів струму (підключення трифазного силового ланцюга проводиться без застосування силових клемних колодок або зажимів, силові дроти простягаються через три отвори в корпусі виробу);

в приладі застосовується, світлодіодний цифровий індикатор струму, забезпечує хорошу зчитуваність показань індикатора в темний час доби, працездатність в діапазоні температур -50 ° C ÷ +50 ° C.

Студенти під час практичного навчання робили обрив однієї, двох живлячих фаз; перевантажували електродвигун під час пуску;  робили холостий хід електродвигуна; перекіс струму по фазах; автоматичне захисне відключення електродвигуна в разі виникнення перед аварійних і аварійних режимів;

автоматичне відключення при «сухому» ході насосного агрегату.

Мета практичної  роботи  досягнута, студенти отримати навички в дослідженні, розрахунку та використанні автоматизованої насосної станції "Каскад-К". Навчання в коледжі — це саме той час, коли варто експериментувати й закладати фундамент для майбутньої кар’єри.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.