Відкрите онлайн заняття в групі Е-31

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

5 листопада 2021р., на 4-й парі, викладачем Мош Р.В., було проведено відкрите онлайн-заняття в групі Е-31 з дисципліни «Охорона праці в галузі».

На занятті були присутні викладачі циклової комісії фундаментальних та спеціальних дисциплін професійної підготовки спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», методист коледжу О.В. Боляк, заввідділенням «Механкіи та енергетики» Т.В. Пісак.

Тема лекції була актуальною, змістовною, оскільки здобувачі освіти ознайомилися із основними поняттями пожежа, горіння, спалах, вибух, вогнегасниками та порядок приведення їх у дію та порядок дій у разі виникненні пожежі.

Метою заняття  виховувати у здобувачах освіти висококваліфікованих працівників в галузі охорони праці у своїй виробничій  сфері.

Викладач використовував сучасні методи навчання, продемонстрував високу професійну майстерність, здобувачі освіти були підготовленими до заняття і активними.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.