Онлайн-зустріч з представниками компанії SoftServe

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У четвер 11.03.2021 р. викладач Каличак Оксана Іванівна організувала та провела на платформі zoom онлайн-зустріч студентів III-ІV курсів спеціальності «Комп’ютерні науки» з представниками компанії SoftServe – найбільшої глобальної IT-компанії з українським корінням, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення та консультаційних послугах в сфері  ІТ.

З боку ІТ компанії  SoftServe таку цікаву зустріч допоміг організувати Delivery Manager at SoftServe Мельник Юрій Степанович, який є вихідцем із Стрийського району. 

На онлайн зустрічі Андрій Андрійович Переймибіда, офіційно - Talent Acceleration Center Director, обговорив із студентами основні напрями розвитку ринку ІТ-технологій, програмування та тестування, а також більш детально розкрив питання з приводу участі студентів в роботі ІТ-академії, проходження практик, безкоштовних курсів та участь в марафонах компанії. А також було обговорено питання можливого працевлаштування випускників спеціальності  «Комп’ютерні науки»  СФК ЛНАУ в компанії SoftServe.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.