Онлайн круглий стіл на тему «Сучасні напрямки розвитку ІТ»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вівторок, 02.03.2021 року,  викладачем комп’ютерних дисциплін Каличак Оксаною Іванівною  у групах К-41 та К-42 було проведено онлайн  круглий стіл на тему «Сучасні напрямки розвитку ІТ» спільно з викладачами та студентами Львівського національного аграрного університету і представниками провідних ІТ фірм світового ІТ-ринку. Захід відбувся у традиційно доброзичливій інтелектуальній атмосфері та плідній співпраці між учасниками зустрічі.

Активними доповідачами та стейкхолдерами круглого столу були:

  • Ковалишин Степан Йосифович, декан факультету Механіки та енергетики  ЛНАУ, кандидат технічних наук, доцент.
  • Луб Павло Миронович, доцент кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ.
  • Тригуба Анатолій Миколайович,  завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, доктор технічних наук, професор ЛНАУ.
  • Каличак Оксана Іванівна, викладач комп’ютерних дисциплін ВСП «Стрийського фахового коледжу»  ЛНАУ.
  • Стадник Юліанна Андріївна,  доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету ім. І.Я.Франка, дата аналітик в компанії  Edunav Ukraine R&D.
  • Мельник Юрій Степанович, Lead Project Manager at SoftServer.
  • Татомир Андрій Володимирович, доцент кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ,  EPAM Ukraine, Lead Software Engineer.
  • Третяк Михайло Віталійович, студент Львівського НАУ, Junior FullStack Node.js/React.js Developer – MicroGIS.
  • Кривоніс Наталія, Quality Assurance lead at Shelf.
  • Падюка Роман Іванович, к.т.н., асистент кафедри інформаційних систем та технологій.

Основною метою проведення заходу було підвищення інтересу студентів до ІТ сфери, як однієї із найперспективніших сфер людської діяльності в цілому світі та  акцентування уваги на необхідності і можливості отримання вищої освіти  в сфері інформаційних технологій (доповідачі: Ковалишин Степан Йосифович, декан факультету механіки та енергетики, ЛНАУ, кандидат технічних наук, доцент; Луб Павло Миронович, доцент кафедри інформаційних систем та технологій ЛНАУ; Тригуба Анатолій Миколайович,  завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, доктор технічних наук, професор ЛНАУ;  Стадник Юліанна Андріївна,  доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету ім.І.Я Франка, Дата аналітик в компанії  Edunav Ukraine R&D).

Працівники провідних фірм ІТ-ринку  розповідали про вимоги до спеціалістів в ІТ-сфері, зокрема – до програмістів, тестувальників, тестерів-аналітиків, спеціалістів із дизайну та до ІТ-бізнес –аналітиків. Було обговорено проблеми які виникають в ІТ-бізнесі, зокрема те, що стосується якісного кадрового забезпечення і можливості проходження навчання та стажування із майбутнім працевлаштуванням. Також учасниками круглого столу було висвітлено і обговорено різні професії та шляхи кар’єрного росту в ІТ.

Активними доповідачами із власними презентаціями компаній були Мельник Юрій Степанович, Lead Project Manager at SoftServer;  Стадник Юліанна Андріївна,  доцент кафедри Цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка, Дата аналітик в компанії  Edunav Ukraine R&D; Татомир Андрій Володимирович , доцент кафедри Інформаційних систем та технологій ЛНАУ,  EPAM Ukraine, Lead Software Engineer; Третяк Михайло Віталійович, студент Львівського НАУ, Junior FullStack Node.js/React.js Developer – MicroGIS.; Кривоніс Наталія, Quality Assurance lead at Shelf.

Результати роботи круглого столу сприятимуть популяризації спеціальності «Комп’ютерні науки» Стрийського фахового коледжу ЛНАУ та спеціальності «Інформаційні системи та технології» ЛНАУ, а також дадуть можливість нашим студентам-випускникам обрати свій професійний шлях.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.