День відкритих дверей на кафедрі інформаційних систем та технологій

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

22 листопада студенти Стрийського коледжу ЛНАУ групи К-41 разом із викладачем Каличак О.І. спеціальності «Комп’ютерні науки» відвідали День відкритих дверей на факультеті механіки та енергетики і на кафедрі інформаційних систем та технологій у Львівському національному аграрному  університеті.

Студентів четвертокурсників радо зустрічали декан факультету Ковалишин С.Й. (випускник Стрийського технікуму) завідувач кафедри Тригуба А.М. та викладачі кафедр факультету.

Викладачі кафедри «Інформаційних систем та технологій» Луб П.М.  та Пташник В.В. провели цікаві екскурсії новими навчальними комп’ютерними лабораторіями, ознайомили студентів із  лабораторіями та аудиторіями факультету та кафедри, провели захоплюючу ознайомлювальну екскурсію територією ЛНАУ. Студенти відвідали музей Степана Бандери та Музей історії Львівського НАУ. По завершенню зустрічі завідувач кафедри «Інформаційних систем та технологій» Тригуба А.М. та викладачі кафедри Желєзняк А.М., Луб П.М.  провели бесіду із студентами про сучасний стан ІТ-сфери, напрямки перспективного розвитку та побажали студентам успіху у обраній професії.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.