Регіональна науково-практична конференція

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

6 листопада 2019 року в Самбірському медичному коледжі відбулись спільне обласне методичне об’єднання викладачів комп’ютерних дисциплін та правознавства і регіональна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, медицині, та юриспруденції». В засіданні методичного об’єднання прийняли участь викладачі Яцків Л.Ф., Мельник М.А., Левкович І.С.

Участь у конференції була очною та заочною. Студенти групи К-41 Осередчук Тарас та Северин Максим розповіли про використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі Стрийського коледжу (науковий керівник Якців Л.Ф.). Цікаві матеріали підготували наші студенти-правознавці: Зозуляк Ксенія (гр. П-32, науковий керівник Левкович І.С.) «Кіберзлочинність у світі та в Україні», Москаль Мар’яна  (група П-32, науковий керівник Яцентюк С.Я.) «Правове забезпечення безпеки дітей в мережі Інтернет», Герич Анастасія (група П-31, науковий керівник Здирок М.А.) «Проблеми захисту авторського права в мережі інтернет». Дуже цікавими та змістовними були виступи студентів медичного коледжу. Всі учасники отримали сертифікати.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.