Інформаційний позакласний захід "Безпечний Інтернет"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З метою пропагування ідей безпечного доступу до Інтернет-ресурсів та популяризації важливості теми on-line безпеки, 21 березня 2019 року, в Стрийському коледжі ЛНАУ викладачем інформатики Солонинко Н. М. було проведено інформаційний позакласний захід «Безпечний Інтернет: як уникнути неприємностей у мережі». До проведення заходу, також були долучені студенти групи К-11: Пилипів Зоряна та Яворський Ігор.

Присутні мали можливість ознайомитись з відомостями про ризики у мережі Інтернет; дізнатись про проблеми, що породжує довге та часте перебування в он-лайні; поглибити знання про соціальні мережі та обговорити шляхи безпечного використання молоддю інтернету, питання інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.