Відкрите заняття з інформатики

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

28 березня 2018 року викладач інформатики Солонинко Н.М. провела відкрите заняття в групі К-12. Тема заняття: «Створення та показ комп'ютерних презентацій».

На занятті викладач вміло використала сучасні методи навчання, продемонструвала знання предмета, вміння працювати з студентською аудиторією.

Студенти з’ясували поняття презентації та комп’ютерної презентації, вивчили їх призначення та види, розглянути програмні та технічні засоби для створення та демонстрації презентацій, ознайомилися з програмою для створення слайдових комп’ютерних презентацій Microsoft PowerPoint та її можливостями, вивчили її інтерфейс та формати збереження файлу презентації, розглянули способи створення презентацій, ознайомилися з  шаблонами оформлення та колірної схеми. Під час закріплення матеріалу, студенти створили власні презентації з використанням анімації та ефекту зміни слайда.

Присутні викладачі відзначили високий фаховий рівень Солонинко Н.М. та побажали їй успіхів в подальшій педагогічній роботі.

Голова циклової комісії фундаментальних та спеціальних

дисциплін спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів»

Яцків Л.Ф.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.