Конференція «Сучасні інформаційні системи та технології»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

27 березня 2018 року у Стрийському коледжі, викладачем Глаголевою Іриною Ігорівною, було проведено студентську наукову конференцію «Сучасні інформаційні системи та технології».

Метою  конференції було не лише ознайомлення з сучасними досягненнями науки й техніки та їхнім впливом на суспільство, а й зацікавлення студентів науково-дослідною роботою в галузі інноваційних технологій.

Серед учасників конференції були студенти 2-4 курсів.

Доповіді учасників були різноплановими та цікавими. Так, студент 2 курсу, групи К-21 Мартинів Богдан проаналізував перспективні напрями застосування квадрокоптерів. А студент 4 курсу, групи Ес-41 Гусак Олег продемонстрував сучасну технологію раннього навчання програмуванню дітей віком від 6 років.

Учасники конференції були вражені презентацією студентки 4 курсу, групи Ес-41 Кунаш Ірини про можливості використання штучного інтелекту та глибокими знаннями студента 3 курсу Ес-31 Яворського Романа про організацію структури системи “SmartHouse”.

Увагу слухачів захопила змістовна та надзвичайно цікава доповідь студента 3 курсу Івасіва Станіслава «Криптовалюта – гроші майбутнього».

А студентка групи Ес-41 Васючин Вікторія та студент групи К-21 Мадилюс Павло спробували зазирнути у майбутнє і продемонстрували цікаві відеоматеріали про віртуальну реальність майбутнього та колонізацію Марсу.

Чудові здібності з ораторського мистецтва продемонстрував студент 2 курсу, групи К-21 Левицький Богдан, який провів огляд успішних українських стартапів.

Усі учасники конференції були нагороджені грамотами.

Дякуємо усім студентам за участь у конференції та бажаємо подальших успіхів!

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.