Відкрите заняття з програмування

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

16 лютого відбулося відкрите заняття з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» (група ЕС-31). Заняття проводила викладач Яцків Л.Ф.

Метою навчальних занять з фахових дисциплін є формування інтересу до майбутньої професії,  мотивація самостійної дослідницької діяльності, виховання партнерських відносин з викладачами.

Майбутні програмісти, а сьогодні ще студенти 3 курсу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комлексів» знайомилися з засобами створення головного та локального меню типових Windows-додатків засобами Delphi. Студенти демонстрували свої розробки, активно відповідали на питання викладача, розв’язували практичні задачі, працювали в середовищі програмування. На заняття використовувались сучасні технічні засоби навчання.

В результаті більшість студентів показали достатньо високий рівень знань з дисципліни, вміння та навички в практичному програмуванні, під час роботи панувала демократична та комфортна атмосфера.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.