Підсумкова атестація спеціальності «Комп’ютерні науки»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З 21 по 24 червня 2022року у ВСП «Стрийський фаховий коледж відбулалсь підсумкова атестація підготовки молодшого спеціаліста  спеціальності «Комп’ютерні науки».

Студентське життя для здобувачів освіти груп К-41 та К-42 почалося у вересні 2018 року. Тоді вони всі отримали звання «студент» і стали першокурсниками. Далі —адаптація та 2 семестри з сесіє­ю. У вересні 2019 року здобуто чергове горде звання — «другокурсник». Непомітно промайнули роки, складні, коли всім довелось опановувати дистанційну форму навчання. Та й це випробування подолано гідно! І ось вони — випускний курс.

В складі Державної кваліфікаційної комісії працювали Луб Павло Миронович, голова комісії, к.т.н., доцент кафедри інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування,  Марія Андріївна Здирок, заступник директора Стрийського фахового коледжу  з навчальної роботи, Каличак Оксана Іванівна, Мельник Мар’яна Антонівна, Солонинко Наталія Миколаївна – викладачі  комп’ютерних дисциплін коледжу.

З урахуванням військового стану в Україні, для здобувачів освіти, що перебувають за кордоном, було надано можливість здати іспит  онлайн. Випускники успішно справились з теоретичними та практичними завданнями з основ програмування, комп’ютерної схемотехніки, адміністрування та тестування програмних продуктів, об’єктно-орієнтованого програмування, технології створення програмних  продуктів. Для них настав новий життєвий етап — час праці та звершень, час боротьби та перемог, час творчості та відповідальності. І тепер знання, отримані в стінах рідного коледжу, будуть тим фундаментом і тією точкою опори, які дозволять внести гідний вклад у справу, яку вони обрали справою життя.

Сьогодні індустрія програмування – одна з найбільш перспективних і динамічних галузей світової та української економіки, а ВСП «Стрийський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування», зберігаючи високий рівень викладання й унікальний підхід до підготовки студентів, дав старт сотням  молодих техніків-програмістів.

Бажаємо успіхів, дорогі наші випускники!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.