Конкурс на краще виготовлення та дизайнерське оформлення буклетів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У середу, 13 жовтня 2021 р., викладачем Каличак Оксаною Іванівною у групу К-31 було проведено конкурс на краще виготовлення та дизайнерське оформлення  буклетів спеціальності із використанням комп’ютерної графіки. Конкурс пройшов у рамках тижня циклової комісії викладачів фундаментальних та спеціальних  дисциплін  спеціальності «Комп’ютерні науки» та інформатики.

Метою проведення конкурсу було виявлення талановитих здобувачів освіти та пошук цікавих, креативних та сучасних ідей по оформленню рекламних публікацій спеціальності. Здобувачі освіти групи К-31: Федишин Софія, Фурінець Володимир, Федишин Анастасія, Качанович Святослав, Андрійчак Богдан, Сколоздра Маркіян, Піроженко Артур, Дудин Степан, Микієвич Соломія, Романів Іван виявили неабиякий інтерес до конкурсу, в якому вони створювали публікації, цікаво представляли свої роботи, по завершенню отримали призи та грамоти. Призові місця розділили наступні здобувачі освіти: І місце - Федишин Софія, ІІ  - місце Фурінець Володимир, ІІІ місце  - Федишин Анастасія.

Бажаємо Всім учасникам конкурсу і надалі розвиватись в різних  галузях комп’ютерних наук , а також здобувати нові перемоги та успішного навчання в ВСП «Стрийському фаховому коледжі ЛНУП».


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.