Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

18-22 лютого 2021 року в Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і усіх, хто віддав свої життя під час Революції Гідності й під час військового протистояння на сході нашої країни.

Студенти академічної групи К-21 і куратор групи Суділовська М.М. у фоє коледжу створили тематичну експозицію «Їх подвигу не буде забуття!».

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, проведено відеолекторій «Зима, що нас змінила». Із вступним словом до учасників звернулась викладач історії Суділовська Марія Михайлівна, яка в своєму виступі нагадала присутнім про події Революції Гідності, про ті страшні дні, години, хвилини,  коли українські патріоти ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Студентки Софія Федишин, Соломія Микієвич, Анастасія Кузьма і Марта Михайлович зворушливо декламували вірші і спогади про трагічні та водночас величні події Революції Гідності, які назавжди увійшли в історію української державності.

Присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Із скорботою і смутком у серці студенти запалили свічки – вогні пам’яті і скорботи, що стали даниною тим, хто навічно пішов від нас пожертвувавши собою заради торжества справедливості.

«Не плачте, мамо, я іще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…»

Марія Суділовська
кандидат педагогічних наук,
викладач історії  Стрийського  фахового коледжу ЛНАУ


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.