Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Для людини будь-якої нації найвищий сенс життя у тому, аби не цуратися свого роду, не соромитися походження, ніколи не забувати рідної мови та історії. Треба шанувати предків, знати їх історію, дорожити корінням, від якого пішло наше життя. Хіба може вмерти наша мова, багатюща культура? Хіба ми можемо це допустити? Ні! Ніколи!

Дбати про мову – це справа совісті кожного українця, якщо він громадянин і патріот.

Бринить-співає наша мова,

Чарує, тішить і п'янить.

(Олександр Олесь)

Під таким гаслом з  9 листопада по 13 листопада 2020 року у Стрийському фаховому коледжі Львівського НАУ відбувся тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Впродовж тижня викладачами комісії було проведено багато пізнавальних, навчальних і виховних заходів, з метою формування у молодого покоління національної історичної пам’яті, почуття патріотизму, поваги та любові до мови. Більшість з цих  заходів пройшли дистанційно і вражали різноманітністю форм та методів.

Щодня викладачами циклової комісії проводилися відеолекторії, відеопрезентації, онлайн-олімпіада, онлайн-конференція, завданням яких було розширити знання студентів у питаннях української мови та літератури, зарубіжної літератури,  історії культури та мистецтва, історії України; познайомити із шедеврами світового літератури; конкретизувати знання про життя й творчість мовознавців, письменників; розглянути основні питання їх творчості, нагадати певні історичні події.

Студенти люблять рідну мову, не цураються її , дбають про її розвиток і свято шанують культуру українського народу, а тому і беруть участь у різних конкурсах. Тридцять найкращих студентів взяли участь у  Першому етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та  писали 20-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Пізнавальною була екскурсія в меморіальний комплекс «Борцям за волю України», після якої  члени циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін провели підсумкове засідання.

Бережімо, шануймо рідну мову, - цей невмирущий голос України.

Голова циклової комісії

соціально-гуманітарних дисциплін

О.О.Ситор.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.