Знакова постать українського народу

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.

Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ.

На світі, напевно, немає іншої людини, крім Тараса Шевченка, яка б, народившись  два століття тому, передбачила в поетичній формі долю своєї нації і Батьківщини.

Саме тому, шануючи пам'ять Шевченка, слід зробити все для втілення у життя його мрії про вільну Україну.

9 березня 2020 року виповнюється 206 річниця з Дня народження Тараса Шевченка. Серед студентів  І-ІІ курсів Стрийського коледжу ЛНАУ було проведено конкурс читців Шевченкової поезії: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу!», а викладачі та працівники провели флешмоб, спільно прочитавши поему Великого Кобзаря

«І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ»

Т. Г. Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т. Г. Шевченка - це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.