"Рідна мова - серця мого подих"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Під таким гаслом у Стрийському коледжі 4 листопада 2019 р. була проведена радіогазета присвячена Дню писемності та мови, яку провела студентка групи З-11 Левко Марія під керівництвом викладача української мови та літератури Бовтач О. М.  А також  5 листопада  для студентів  проведено  відеолекторій  на тему:  «Мовний етикет українців: традиції і сучасність».

Із здобуттям Україною незалежності одним із найважливіших завдань, що постало перед  державою, було створення всебічних умов для розвитку і утвердження української мови як державної. Указом Президента України 1997 року було встановлено День української писемності та мови, який відзначається  9 листопада. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

«Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!

Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови…»

Максим Рильський

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://sclnau.com.ua/images/2019/RGM


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2020 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.