«Вишиванка – твій генетичний код»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

16 травня – Всесвітній День вишиванки. Сьогодні Україна святкує День вишиванки. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення заходів святкувань щороку відбувається в третій четвер травня.

Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, яку очолює викладач української мови та літератури Ситор О.О., за підтримки директора коледжу Рінила І.Я., заступника директора з навчальної роботи Петринця В.Ю., заступника директора з виховної роботи Маркової Л.М., провели флешмоб «Вишиванка – твій генетичний код». Саме в цей день розпочала роботу  Міжрегіональна науково-методична нарада-семінар на тему: «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики в підготовці фахівців у коледжах і технікумах: досвід, проблеми, перспективи», у якій взяли участь викладачі української мови та літератури, суспільних дисциплін  Львівської та Сумської областей ВНЗ І-ІІ р.а.

У формуванні національного символу  взяли участь  студенти та викладачі Стрийського коледжу ЛНАУ, а також викладачі Сумської області. Учасники флешмобу вишикувалися, сформувавши живий тризуб.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.