Шевченкове слово в віках не вмирає

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У четвер, 21 лютого, викладач української мови та літератури Бунько Світлана Михайлівна провела відкриту виховну годину у групі П-11 на тему: «Шевченкове слово в віках не вмирає…». Виховна година пройшла у формі вікторини і мала на меті закріпити знання студентів про творчість Т.Г. Шевченка, показати велич і неповторність творчої спадщини  Т.Г. Шевченка, його значення для розвитку української  мови та літератури; виховувати любов до книги, рідного слова, бажання читати твори Т.Г. Шевченка; розвивати  мовлення, мислення, увагу, творчі здібності студентів, почуття національної гідності.

У вступному слові куратор групи  наголосила на ролі Шевченка як основоположника сучасної української літературної мови.

Для участі у вікторині студенти Групи П-11 поділились на три команди – «Юні шевченкознавці» (капітан команди – Ярема Іван), «Заповіт» (капітан – Левус Богдан), «Кобзарі» (капітан – Прокодянчик Святослав). Цікавими, змістовними та пізнавальними були конкурси – «Розминка», «Маловідомий і відомий Шевченко», конкурс капітанів «Оратор», «Склади пазл», «Домашнє завдання» (декламація творів Шевченка).

Переможцем вікторини  стала команда «Кобзарі», яка проявила найглибші знання життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.